MultiBox Nowy Tomyśl

Sklepy


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 8:00 - 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 18:00

Firma ELIKSIR została założona  w 2001 roku i w tymże roku nastąpiło otwarcie pierwszej apteki. Z roku na rok ilość aptek i osób w niej zatrudnionych wzrastała, co spowodowało powstanie bardzo dynamicznie rozwijającej się lokalnej sieci aptek w województwie wielkopolskim. Obecnie posiadamy 8 aptek i planujemy w przyszłości otwarcie następnych. 

Naszym głównym zadaniem  jest wysoka jakość usług oraz szeroki zakres oferowanego asortymentu. Stawiamy wysokie wymagania wobec naszego personelu aby stale podwyższać jakość obsługi naszych klientów. Staramy się, aby fachowość obsługi w postaci magistrów i techników farmacji, którzy pozostają do dyspozycji każdego dnia, była doceniana była przez naszych odbiorców. Nasi pracownicy posiadają wszechstronną wiedzę z zakresu farmacji, a ponadto zawsze służą radą i pomocą, udzielając wyczerpujących informacji o posiadanych produktach. 

W ofercie naszych aptek znajdują się między innymi preparaty farmaceutyczne, leki recepturowe, produkty kosmetyczne renomowanych firm, suplementy diety oraz urządzenia medyczne.